KORPORATĪVO PASĀKUMU VADĪŠANA UN ORGANIZĒŠANA

Ar prieku palīdzēšu realizēt jebkuru trako, bet saprātīgo jūsu korporatīvā pasākuma ideju. Piedāvāju savu smaidu un jokus atvest gan uz jūsu Ziemassvētku balli, gan uz vasarīgām izpriecām skaistajos Latvijas laukos, ūdeņos vai paparžu mežos sporta spēļu vai zaļumballes veidā. Katram korporatīvajam pasākumam standartpiedāvājumā ir arī pasākuma apskaņošana un izgaismošana līdz 300 cilvēkiem. Ja jums bizness iet tik labi, ka esat vairāk – no sirds apsveicu un tad tikai sakiet, cik tieši jūs esat – atradīšu vēl skandas un gaismiņas jūsu kuplajai ģimenei.

Tāpat ir iespējama arī mana palīdzība pasākumu plānošanā un organizēšanā, jo 10+ gadu laikā ar novadītiem 350+ pasākumiem ir uzkrāta pamatīga pieredzes bagāža plānojot un pēc tam arī novadot šos pasākumus.

Tiem uzņēmumiem, kuri vēlas baudīt dzīvi biežāk nekā 2x gadā, man ir īpašas kolektīva saliedēšanas programmas piedāvājums ar nosaukumu “TEV IR NORMĀLI KOLĒĢI”. Tās ir 2 līdz 8 stundas (pēc Jūsu izvēles) darba dienas noslēgumā vai brīvdienā (ja jums brīvdienas=darba dienas), kad ierodos pilnā ekipējumā (ar visu atribūtiku, kas man nepieciešama katrai konkrētajai tematikai) un aizvedu jūs tematiskā, nenopietnā ceļojumā uz vienu no zemāk aprakstītajām 6 tēmām. Katrā tēmā ir pieejama vakara programma 2 vai 3 cēlienos pēc jūsu izvēles. Pirmajā cēlienā ~45 min nenopietni runā Reinis par noteikto tēmu, bet jūs to nopietni klausāties. Otrajā Reinis paņem aiz rociņas un ieved jūs amatiermākslā ar kolektīvu praktisko nodarbību par šo pašu tēmu (~60 min). Trešajā (no šī jūs drīkstiet atteikties, bet neiesaku :-)) Reinis piedāvā uzkavēties emocijās ar uzkodām, dzērieniem un DJ Reini (ausīm tīkamu decibelu un jūsu gaumes robežās) kādu stundiņu vai vairākas pēc iepriekš piedzīvotā…

Par Dienvidu tiltā iemūrēto zelta armatūru tviterī tika iečivināts 5 043 reizes. Par Brektes murāli uz kādas Rīgas skolas sienas tviterī čivināja 28 974 reizes. Ok, šos skaitļus es izdomāju. Bet ticu, ka tie skatās pareizajā virzienā – māksla neatstāj vienaldzīgu.

Kopumā viņš bija diezgan riebīgs cilvēks, bet vienu lietu gan pateica precīzi: “Kino ir svarīgākā no mākslām!” Kurš to teica? Vai patiešām tā ir? Varbūt, katrā no mums mīt ne tikai izcils politiķis, bet arī kinozvaigzne?

Gribi pateikt visu, bet baidies? Vai gribi saprast, ko viņš teica? Meklējam iekšējo mieru dialogos ar kolēģiem, kad saruna kļūst par smagā metāla koncertu. Kā pasūtīt savu dziesmu šajā koncertā pirms apsardze ir mani iznesusi laukā?

Cieņa un mīlestība. Tā sauc OZOLA (tā ar platajām biksēm) vairāk kā 20 gadu veco CD. Arī tagad Venera un Marss griežas dejā – brīžiem seksīgā, brīžiem nedaudz traumatiskā. Kā astronautam vīrietim izdzīvot uz Veneras? Kā astronautei sievietei iestādīt peonijas uz Marsa?

Latvieši dzied arī skaidrā. Ar dejām iet nedaudz švakāk. Bet kad vairs nav skaidrā, tad atkal nelaiž DJ mājās. Tas ir mūsu asinīs. Par dziesmām un dejām dvēselei tuvāka var būt tikai vīna baudīšana un, piedevām, visi šie viens otru neizslēdz.

Atšķirībā no Freda, es un lielākā daļa fizioterapeitu tic, ka cilvēks nav mēbele. Cilvēkam vajag strādāt, cilvēkam vajag atpūsties un birojs vai cita darba vide ir ideāla vieta, kur apvienot abus.

Par skaņu, gaismu un DJ piedāvājumu vairāk atradīsies DJ sadaļā. Tāpat arī aicinu apmeklēt manus Facebook un Instagram profilus svaigākam ieskatam manā pasākumu dzīvē.