Par Odziņu

Laiks ir mūsu lielākā vērtība. Tas ir vienkārši un reizē gana sareģžīti. Tāpēc “Pasākumi ar Odziņu” vēlas savu un Jūsu laiku piepildīt ar dziļām, patiesām un, protams, superpozitīvām emocijām, kuras ilgi paliek atmiņā un sniedz iedvesmu mums visiem būt labākiem cilvēkiem ik dienas.

Reinis Ruska kā pasākumu vadītājs un DJ darbojas jau daudzus gadus un ir guvis plašu pieredzi dažādu privāto (kāzu, dzimšanas dienu) un korporatīvo (balles, sporta spēles, semināri) pasākumu vadīšanā un apskaņošanā.

Tas, ko sniedzu cilvēkiem, ir manas aizrautības un pieredzes kopsumma. Turklāt, tam vienmēr pa vidu iestarpinās katra pasākuma odziņa – dotā pasākuma improvizācija kopā ar tā brīža cilvēkiem un viņu emocijām. Jebkurā pasākumā cenšos ieviest svinīguma noskaņu, lai pavadītais laiks būtu īpašs un savā ziņā svēts. Tās var būt romantiski jautras kāzas, tāpat kā traka dzimšanas dienas ballīte vai harizmātiska prezentācija.

Pie lielākajiem PasākumiArOdziņu plusiem var minēt šādas lietas:

*augsta atbildības sajūta un cieņa pret klientu

*pieredze

*četru valodu brīva pārvaldīšanu (latviešu ir dzimtā, bet brīvi runāju arī angļu, krievu un gana brīvi arī dāņu valodās)

*viss vienā personā variantu – izvēloties mani Jūs prasāt atbildību no viena cilvēka, kas bieži vien arī ļauj ievērojami samazināt nepieciešamos tēriņus šai pozīcijai

plaša pasaules uztvere un redzējums – esmu ne tikai daudzus gadus organizējis un vadījis pasākumus, bet arī 4 gadus dzīvojis Dānijā (valodu un multikulturālas vides iepazīšana), pabeidzis Rīgas Valsts 1. ģimnāziju un strādājis finanšu sektorā par finanšu analītiķi (izglītība – bakalaurs finansēs), kopš jaunības bijis aktīvs sportists un sabiedriskās dzīves organizētājs. Aktīvi interesējos par politiku, ekonomiku, psiholoģiju un sabiedrisko domu kopumā. Esmu arī strādājis klientu apkalpošanas jomā 1:1. Tas viss kopā ir veidojis un turpina veidot manu personību tā, lai, paņemot rokās mikrofonu vai nostājoties skatītāju priekšā pie DJ pults, es justos ērti, pozitīvi un pārliecinoši visdažādākajās situācijās.

reklama 2